Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Stroj na zářezové pokládání kabelů Edge Styler Plus

Stroj na zářezové pokládání kabelů Edge Styler Plus Eliet
STROJ NA ZÁŘEZOVÉ POKLÁDÁNÍ KABELŮ ROBOTICKÉ SEKAČKY

Robotické travní sekačky samozřejmě nejsou řešením pro každou travnatou plochu; mnoho zákazníků spatřuje přednosti těchto robotických sekaček v bezhlučném převzetí údržby. Zbývá tak více času užít si zahradu, aniž by sousedé byli zatíženi hlukem motorové sekačky.

Spolu s vysokými nároky, kladenými na robotické sekačky se zvyšují i nároky na přípravu plochy – ohraničení pracovního prostoru sečení. Bez důkladné instalace kabelů, nemusí být funkce robotické sekačky zcela perfektní a může tak mnoho zákazníků odradit. Díky speciálně vyvinutému tvaru nože pro pokládání kabelů, uchycení cívky a systému odvíjení z cívky, může mobilní stroj EDGE STYLER PLUS v jedné pracovní operaci položit kabel do bezpečné hloubky pod travní drn. Mobilní stroj EDGE STYLER PLUS je určen pro pokládku kabelů těchto výrobců robotických sekaček: Ambrogio (Zucchetti), Robomow, Wiper (Zucchetti), Husqvarna Automower, Belrobotics, Lizadr (Zucchetti), iMow (Viking), John Deere, Alko, Stiga, Wolf, ET – Mower (Etesia), Honda a další.

Spolu s velkou poptávkou po robotických travních sekačkách se automaticky zvyšuje poptávka po strojích pro pokládání kabelů. Současná generace sekaček pracuje na travnatých plochách v zóně ohraničené nízkonapěťovým kabelem, který vymezuje pracovní prostor. Belgický výrobce ELIET uvádí na trh mobilní stroj pro zářezové pokládání kabelů EDGE STYLER PLUS, který byl speciálně vyvinut pro pokládání kabelů robotických sekaček. Tento stroj nabízíme s velmi atraktivní zaváděcí cenou vzhledem k výkonu, rychlosti, bezpečnosti, snadné obsluze a údržbě.

PRACOVNÍ PRINCIP
Kmitající nůž v podélném směru je základním principem uložení kabelu do země až do hloubky 50 mm. Max. průměr kabelu je 4 mm.

UCHYCENÍ KABELOVÉ CÍVKY
EDGE STYLER PLUS je opatřen držákem cívky, který je univerzálně nastavitelný a proto jej lze použít pro všechny rozměry cívek výše uvedených výrobců.

OVLÁDÁNÍ POJEZDU
Stroj je vybaven pojezdem, který vtlačuje kmitavý nůž vpřed a pomáhá znásobit rychlost zařezávání. Díky dobře promyšlené konstrukci, postavené na centrálním trakčním kole, je stroj velmi dobře manévrovatelný a práce s ním je snadná

IDEÁLNÍ HLOUBKA ZÁŘEZU
Speciální nůž vyřeže téměř neviditelně drážku do travního drnu, aniž by poškodil povrch trávníku. Kabel je veden trubicí v noži a je vpraven do hloubky cca 5cm, která je ideální pro provoz travních robotických sekaček. Díky této hloubce uložení se kdykoliv v budoucnu může provádět vertikutace, nebo dosev.

PŘEHLEDNÉ PRACOVIŠTĚ
Nůž, zařezávající kabel pod povrch, je umístněn na straně stroje, kde může být snadno kontrolován obsluhou. To také umožňuje větší manévrovací možnosti.

NAVÁDĚČ
Nastavitelná vodící tyč je šikovný a čas šetřící nástroj, umožňující obsluze položit kabel v dostatečné vzdálenosti od okraje trávníku či překážek.

ZÁVAŽÍ
Standardní součástí EDGE STYLER PLUS je držák závaží. Max. 2 závaží po 20kg mohou být bez nářadí nasazeny vedle motoru. Zvýšení hmotnosti přináší lepší trakci a podstatné snížení úrovně vibrací směrem k obsluze.

VÍCEÚČELOVOST
EDGE STYLER PLUS skýtá větší možnosti než běžný ořezávač. Zvláště na jaře vyžaduje každý trávník intenzivnější péči. Kromě obnovy a údržby okrajů trávníků, je ideální v obtížných úkolech, například hloubení mělkých drážek, obrývání okrajů trávník – dlažba, trávník – mulčovací plocha apod.

Model: Edge Styler Plus
Motor - výkon B&S Series 550 4,0 k. Tloušťka nože (mm) 3 Rychlost kmitů nože - počet cyklů 1000 cyklů/min.
Pojezdová rychlost stroje (km/h) 0-9 Pojezdová hnací kola trakční 260x100 mm Otočné pojezdové kolo (mm) 200x50
Pohon nože hnací hřídelí a klínovým řemenem Pojezd klínovým řemenem Hmotnost (kg) 92
Rozměry stroje (mm) 1250x540x915

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Příslušenství
"U“ nůž
Potřebujete-li vytvořit drážku pro zavlažovací systém či elektrický kabel, nabízí ELIET nůž ve tvaru U. Tímto nožem vytvoříte provizorní žlábek. Vzniklý vyrytý drn můžete do žlábku opět vložit a tím trávník začistit.
Golfový nůž Golfový nůž
V závislosti na typu nože může být stroj použit na mnoho různých aplikací. Golfový nůž je vhodný pro udržování vysokých hran, což je samozřejmě případ golfových bunkrů.
Kit pro kabelové pokládání Kit pro kabelové pokládání
Výsledkem vysoké poptávky po robotických sekačkách je také poptávka po strojích, které jsou schopny pokládat do země kabely pro vymezení prostoru sekání těchto robotických sekaček. Eliet Edge Styler se speciálně vyvinutou sadou pro kabelové pokládání je pro toto obzvláště velice vhodný.
Klínový nůž Klínový nůž
Tráva má tendenci rychle vše přerůstat. Klínový nůž je určen k odřezání mělkého prostoru cca 15 mm mezi dlažbou a trávníkem. Tento efekt přetrvává mhohem déle pokud je použit stranový nůž. Jelikož je nožový klín odřezává velmi plytce, uživatel nezaznamenává potíže s narušením základů dlažby.
Koutový nůž Koutový nůž
Když Váš trávník naráží na Vaši terasu nebo na zahradní pěšinku a chcete mezi nimi vytvořit nebo obnovit odstup, musíte namontovat koutový nůž. Tento často se vyskytující úkol můžete strojem na odřezávání a vyrývání hran trávníku ELIET rychle zvládnout.
Ořezávací kit Ořezávací kit
S tímto setem lze lze Edge Styler během pěti minut přestavět na stroj na odřezávání hran trávníku. Dva kotoučové nože vedou řezný pohyb, který umožňuje přerostlý trávník, přesně, čistě a ostře odstranit.
Rovný nůž Rovný nůž
Každý trávník postupně bujně přerůstá v terasu a chtěli byste tomu zabránit, můžete použít stroj na odřezávání a vyrývání hran trávníku ELIET. Rovným nožem odřezejte přerůstající část trávníku. Nakonec můžete uvolněné kusy bez problému z terasy odstranit.
Standardní nůž Standardní nůž
Pro klasické použití na volné ploše používejte standardní nůž. Tento nůž je k dostání pro různé pracovní hloubky. Má křídlo, které vyrytý kus trávníku ihned odloží na stranu. Tento nůž má vodorovný prostor. Tím lze dosáhnout, že tvarovaný okraj trávníku bude hladký a rovný jak ve vodorovném tak i ve svislém směru.

Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2018