Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Vysavač listí Truck Loader TL 450 HD

Vysavač listí Truck Loader TL 450 HD Eliet
Stroj ELIET-Truckloader byl vyvinut pro maximální zatížení. Je koncipován pro rychlou a efektivní práci. Svým výkonným motorem vyvíjí tento větrný vír sílu sání, kterým můžete snadno nasávat velké množství listí.

Tato sací kombinace podléhá nejpřísnějším bezpečnostním normám se zvláštním zřetelem na uživatelský komfort. Z hlediska ergonomie určuje tento stroj ELIET-Truckloader další směr vývoje. Také byla optimalizována náročnost údržby, protože stroj musí pracovat v trvalém provozu. Potřebné údržbářské práce jsou hotovy v rekordním čase.
Ergonomický SwinghandleTM
Seřiditelná sací hubice je uložena na dvou výkyvných kladkách a nemusí být tedy už uživatelem zvedána. Především ergonomická řídítka a nosný postroj usnadňují dlouhodobou práci.
Ocelový ventilátor
Ocelové lopatkové kolo (tloušťky 6 mm) je odolné proti nárazům nasávaných kamenů jakož i proti písku a zemině.

Model: TL Pro 450 HD
Motor - výkon Subaru E40 el. 14k
B&S Vanguard V-Twin el. 18k
Výkon - rychlost vzduchu 108 m3/min - 260 km/h Průměr turbíny - tloušťka 450 mm - ocel 3 mm
Průměr lopatkového kola - tloušťka 380 mm - ocel 5 mm Vyhazovací komín - průměr / otočitelný 200 mm / 360° Sací hadice, průměr - délka 200 mm - 3,5 m
Hmotnost (kg) 90-160 Rozměry stroje (mm) 1140x800x1430

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.


Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2018