Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Vysavač Cameleon M

Vysavač Cameleon M Eliet
Cameleon M je novinka Eliet kombinující travní vysavač s volitelnou drtící jednotkou.

Stroj je určen pro vlastníky rozlehlých zahrad, může být prakticky využit pro jakékoliv činnosti související s údržbou - odstraněním nečistot a odpadu z dvorů a nádvoří jako je spadané listí, odřezky živého plotu, ostříhané květiny apod.

Ergonomie
Sací hubice je připevněna k výkyvné rukojeti. Toto zavěšení umožňuje flexibilně kopírovat pohyb obsluhy. Pro větší uživatelský komfort vyvinul Eliet koncovku sací hubice vybavenou malým kolečkem. Nyní tak uživatel nemusí hubici nadzvedávat. Dlouhé rukojeti umožňují jakémukoliv uživateli, bez ohledu na jeho tělesné dispozice, udržovat hubici ergonomicky správným způsobem. Přední otočné kolečko zajišťuje patřičnou manévrovatelnost.

Jednoduchost použití
Sběrný koš může být jednoduše vztyčen dozadu a dotlačen na jakékoliv místo k vyprázdnění. Může být také tlačen dopředu pomocí rukojetí. Síťová dvířka uzavírají sběrný koš, byla konstruována pro jednoduché zapojení a vyjmutí.

Model: Cameleon M 450
Motor - výkon Subaru EX27 9,0k Sací hadice, průměr - délka 200 mm - 2,0 m Objem zásobníku (l) 700
Průměr turbíny (mm) 450 Průměr lopatkového kola (mm) 380 Hmotnost (kg) 117
Rozměry stroje (mm) 1700x1000x1180

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.


Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2018