Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Kombinovaný secí stroj GZC 750

Kombinovaný secí stroj GZC 750 Eliet
Tvořivost zahradního architekta většinou končí na nákladech spojených s návrhem. Vhodnými stroji, které nabízejí velký počet různých aplikačních možností a podávají velký výkon, nemusí být odvážný návrh vždy drahý. Proto má kombinovaný secí stroj ELIET pro výsev trávy mnoho předností, aby byly komplikované plochy trávníku co nejrychleji a s vysokou kvalitou vysety. Budete překvapeni, kolik ve Vašem rozpočtu zbyde, abyste mohli realizaci své zahrady snů oslavovat.
Převodovka
Pohonná jednotka má 4-stupňovou převodovku (2 stupně vpřed a 2 stupně vzad). Každý rychlostní stupeň má vždy dvě pracovní rychlosti: pomalou a rychlou. Pracovní rozsah převodovky Vám pomáhá nalézt správnou rychlost pro každé pracovní nasazení. Také vývodový hřídel, který k vibračnímu bránám vede, má dvě pracovní rychlosti. Pro dokonalé vyrovnání pracovní plochy volte vyšší rychlosti, pro precizní osev volte rychlost nižší.
Motor
Pro kombinovaný secí stroj ELIET je použit motor Kubota TF 70. Tato pohonná jednotka má výkon 6,2 k. a vykazuje příznivou výkonovou charakteristiku. Speciální vzduchový filtr s olejovou lázní podstatně prodlužuje životnost motoru v prašných podmínkách. Hladinu paliva odečtete jednoduše přímo na ukazateli v palivové nádrži.
Řídítka tlumí vibrace
Pro vyšší komfort uživatele jsou řídítka zavěšena v tlumících pouzdrech. Řídítka jsou výškově seřiditelná v několika stupních, takže uživatel může při práci zaujmout správné ergonomické držení těla.
Nastavení hloubky
Jedním z nejdůležitějších ovládacích prvků obsluhy stroje je páka nastavení hloubky vibračních bran. Aby se zemina důkladně prokypřila a osevní plocha připravila s potřebnou rychlostí, měli byste stále s nastavením hloubky vibračních bran experimentovat. Aby se umožnilo rychlé přepínání mezi 6 hloubkovými polohami, je ovládací páka umístěna v dosahu obsluhy.
Široké utužovací válce
Secí stroj ELIET je vybaven třemi utužovacími válci určenými k rozmělnění zeminy. Stroj disponuje vhodným rozložením hmotnosti a zemina je přitlačována stejnoměrně. Nevznikají tak stopy mezi dvěma po sobě následujícími pracovními postupy. Válce mají otevřený profil, proto je zemina jemně přitlačována a zůstává dostatečně prokypřena, aby voda a živiny mohly dobře vsakovat. Zabraňuje se také erozi, vyskytující se při prudkém dešti.
Velká nádoba na osivo
Nádoba na osivo má objem 86 litrů. Vysévané množství je nastavitelné mezi 0-100 g/m2. Štěrbinový aplikátor v nádobě na osivo zajišťuje rovnoměrný výsev. Nádoba má stejnou šířku výsevu jako vibrační brány. Protože se secí štěrbiny nacházejí mezi vibračními branami, je osivo vyséváno lineárně přes celou pracovní šířku. Tímto způsobem nevznikají při setí žádné nepravidelné řádky.
Práce bez nádoby na osivo
Kombinovaný secí stroj ELIET lze používat s nádobou na osivo nebo také bez ní. Pokud nemusíte ihned vysévat, nádobu na osivo jednoduše odejměte. Zbylé travní osivo můžete takto pohodlně vyprázdnit. Když stroj používáte bez nádoby na osivo, můžete pozorovat výsledek vykonané práce. Můžete tak při rovnání zeminy vždy kontrolovat, zda je dobře rozmělněna a utužena. Kombinovaný secí stroj lze takto pružně nastavit, aby stav terénu už neměl žádný podstatný vliv na kvalitu nového trávníku.

Model: GZC 750
Motor - výkon B&S Vanguard 6,5k Převodovka hydrostatická Pracovní záběr (cm) 75
Provedení bran - počet hřebů hřebenové vibrační brány - 6 a 7 Frekvence kmitů vibračních bran 700 / 1100 za min. Pracovní hloubka (mm) 0-70
Zásobník osiva - objem nádoby (l) 61 Průchodnost osiva - nastavení výsevu (g/m2) 0-100 Hmotnost (kg) 385
Rozměry stroje (mm) 1990x820x1140

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.


Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2024