Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Užitkový elektromobil G6

Užitkový elektromobil G6 Goupil
1OO% ELEKTRICKÉ UŽITKOVÉ VOZIDLO
Pro své vynikající výkony a kompaktní velikost byl model G6 navržen pro provoz v městských a příměstských oblastech. Díky mnoha konfiguracím je vhodný na nejrůznější činnosti.

GOUPIL G6
Pro své vynikající výkony a kompaktní velikost byl model G6 navržen pro provoz v městských a příměstských oblastech. Stejně jako ostatní vozidla Goupil splňuje požadavky na různé činnosti díky mnoha konfiguracím: vozidla s úložnými prostory, skříňové dodávky, vozy pro sběr odpadu…

INOVATIVNÍ
Značka Goupil posouvá design na zcela novou úroveň. Model G6 byl navržen tak, aby nabízel užitkové vozidlo, které je pohodlné, bezpečné a odolné – od ocelového podvozku po hnací ústrojí, nezapomínaje ani na konstrukci kabiny.Volba designu kabiny s pohonem předních kol umožňuje značnou flexibilitu karoserie a zajišťuje bezpečnou jízdu po vozovce za všech okolností.

VYROBEN PRO VÁS
100% elektrický model G6, navržený tak, aby splňoval požadavky každodenního profesionálního života, je dodáván s lithiovou baterií 28,8 kWh, a tudíž vám nabízí dojezd 150 km. Toto nové užitkové vozidlo je k dispozici v různých konfiguracích, aby vyhovovalo všem vašim potřebám: vozidla typu pick-up nebo sklápěč, skříňové dodávky, pracovní plošiny, vozy pro sběr odpadu…

MNOHEM VÍCE
Kromě naší řady plně vybavených vozidel spolupracujeme se známými výrobci karoserií, abychom vám nabídli nová řešení okamžitě připravená k použití: letecké pracovní plošiny, vozy pro sběr odpadu, hydraulické zvedáky, skříňové dodávky, vozy osobní dopravy atd.

DALŠÍ MOŽNOSTI
  • Tažné zařízení se zástrčkou přívěsu
  • 2-DIN rádio (autorádio, displej, zrcátka)
  • Signální světla
  • Přední radar a zadní kamera
  • Klimatizační jednotka
  • Příčné úložné jednotky | 400 L
  • Ovládací panel externích funkcí
  • Tříbodový výstražný trojúhelník


Podrobné informace naleznete v tomto pdf dokumentu

Model Motor Max. rychlost Rozměry (dxšxv) Celková kombinovaná hmotnost (GCW)
G6 asynchronní 67 V AC max. 62 kW 80 km/h 4796x2168x1921 mm 4300 kg

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Užitkový elektromobil G6 Užitkový elektromobil G6 Užitkový elektromobil G6 Užitkový elektromobil G6 Užitkový elektromobil G6Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2024