Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Užitkový elektromobil G2

Užitkový elektromobil G2 Goupil
KOMPAKTNÍ UŽITKOVÝ ELEKTROMOBIL
Model G2 je navržen tak, aby vyhověl požadavkům všech profesionálů. Definuje standard své kategorie tím, že poskytuje nové funkce ve srovnání s tradičními lehkými užitkovými vozidly. Navíc je tichý a umožňuje bezpečný průjezd centrem města nebo v uzavřených místech (rezortech, průmyslových oblastech,…).
G2 lze díky variantám nástavby přizpůsobit podle vlastních potřeb.

VLASTNOSTI
G2 nabízí všechny výhody, které potřebujete v lehkém užitkovém vozidle a není větší než golfový vozík.
G2 je robustní ve své konstrukci a kombinace ocelového podvozku a hliníkové kabiny poskytuje dobrý zážitek z jízdy a efektivní využití. G2 je navržen ergonomicky, s intuitivním a praktickým uživatelským zážitkem pro řidiče. Zadní nakládací a úložný prostor je snadno přístupný pro všechny typy prací. G2 je schválen pro použití na veřejných silnicích, při rychlostech až 30 km/h s lithiovými bateriemi.

DESIGN
Inovativní design splňující standardy silničních užitkových vozidel s robustním rámem a moderními elektrickými komponenty. Vestavěná hliníková kabina poskytuje uživateli vysoký komfort a bezpečnost jízdy.

ERGONOMIE
Ergonomická kritéria byla v designu G2 prioritou: snadný přístup do kabiny (použití Stop & Go), lepší viditelnost a zdokonalená palubní deska. Výška ložné plochy zajišťuje praktické nakládání a vykládání.

PŘEDNOSTI
Díky své malé šířce přináší G2 skutečné výhody v úzkých uličkách a provozovnách: manévrovatelnost, užitečné zatížení, navíc i terénní schopnosti.

KABINA
Kabina o šířce 1,1?m poskytuje v dané kategorii užitkových vozidel jedinečný prostor a viditelnost. I přes kompaktní rozměry pojme kabina dva cestující.
Celková ergonomie a umístění ovládacího panelu v kabině bylo navrženo tak, že se řidič pohybuje na silnici bezpečným způsobem. Prosvětlená tlačítka jsou pohodlně vždy na dosah. Kabina modelu G2 poskytuje také dodatečný prostor pro ukládání věcí mezi sedadly a za jejich opěradly.

Podrobné informace naleznete v tomto pdf dokumentu

Model Motor Max. rychlost Rozměry (dxšxv) Max. přípustná hmotnost
G2 AC 65 Nm 5 kW 30 km/h 3280x1100x1800 mm 1100 kg

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Užitkový elektromobil G2 Užitkový elektromobil G2 Užitkový elektromobil G2 Užitkový elektromobil G2 Užitkový elektromobil G2Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2022