Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Víceúčelový secí stroj CFS Reblaus

Víceúčelový secí stroj CFS Reblaus CFS
CFS Reblaus – jméno pro zcela nový systém zpracování půdy pro profesionální vinaře.

Ať už se jedná o přímé setí, přísev, lehkou nebo těžkou podmítku, hloubkové podrývání, podmítací disky vše sjednocuje zařízení CFS Reblaus v jeden systém.

Výměnný systém vlastní konstrukce umožňuje snadnou a rychlou výměnu jednotlivých pracovních polí. Hlavní rám, těžký utužovací válec a secí stroj zůstávají při výměně zapojeny na nosiči.

Speciální radličky z hardox oceli, kterými je osazeno pole pro přímé setí, podřezávají stávající travní porost poté, co jej otevřel řezací disk. Toto podřezání vytváří mikro klima v půdním profilu, které podporuje vzcházení osiva. Podřezání podrostu našimi speciálními radličkami v letním období snižuje při nízkých srážkách konkurenční tlak pro rostliny révy a udržuje půdu pokrytou porostem.

Možnosti pracovních nářadí:
  • Pole pro přímé setí – setí do stávajícího porostu
  • Prutové brány – setí do zpracované půdy
  • Pole pro lehkou podmítku
  • Pole pro těžkou podmítku
  • Hloubkový podrývák

Model Požadovaný výkon k pohonu Pracovní záběr Objem secího zásobníku Hmotnost
Reblaus 30 kW / 40 k. 100-220 cm 120, 200 nebo 300 l od 300 kg

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.


Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2024