Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Jednonápravový nosič nářadí Euro 4

Jednonápravový nosič nářadí Euro 4 Rapid Technic
Rapid Euro 4 – geniálně šitý na míru

Tento nosič nářadí je velmi oceňován profesionálními uživateli jak v komunální oblasti, tak i profesionální zahradnické realizaci. Rapid Euro může být používán po celý rok díky široké škále přídavných nářadí.


Díky aktivnímu řízení pomocí dvou na hnací kola napojených hydromotorů (Euro 4) je při práci se strojem garantováno maximální pohodlí obsluhy a optimální bezpečnost. Rapid Euro je standardně vybaven plynulou změnou pojezdové rychlosti (hydrostatická převodovka, která umožňuje taktéž okamžitou změnu směru jízdy). Euro 4 je vybaven redukcí pojezdové rychlosti pro přizpůsobení se v podmínkách nasazení, které vyžadují velmi nízkou rychlost (např. odhrnování sněhu).

Technické parametry
 • Motor a výkon: Dvouválcový benzínový motor B&S Vanguard o výkonu 14,6 kW / 21 k.
 • Maximální svahová dostupnost stroje 100%
 • Plynule nastavitelný hydrostatický pojezd
 • Rychlost 0-8 km/h vpřed, 0-4 km/h vzad
 • Vývodová hřídel: směr otáčení po směru hodinových ručiček (pravotočivý), možnost volby rychlosti 690 ot./min. nebo 1000 ot./min.
 • Hydraulicky ovládaná jednolamelová suchá spojka
 • Výškové nastavení řídítek bez nutnosti použití nářadí
 • Řízení: hydraulické ovládané páčkami
 • Hmotnost 225 kg
 • Volitelně: elektrický startér, světlo, čelní pracovní světlomet, protizávaží, počítadlo motohodin, thermo pojistka proti přehřátí motoru, zimní kryt karburátoru, externí sání vzduchu (např. při sešení), extra široká náprava, přídavná hydraulika, otočná řídítka (+/- 15°)
 • Pneumatiky: šípový vzorek (5.00-10, 6.00-12 a 23x8.50-12), Terra profil (21x11.00-8), travní profil (23x8.50-12 a 18x7.00-10), dvojmontáž, svahová ocelová mřížová kola a další speciální svahová kola

Model Motor Výkon motoru (kW/k.) Max. svahová dostupnost Rychlost (km/h) Hmotnost (kg)
Euro 4 B&S Vanguard 14,6 / 21 100% (45°) 0-8 / 0-4 225

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Příslušenství
Bezpečnostní mulčovač Bezpečnostní mulčovač
Ideální stroj pro mulčování extenzivně udržovaných ploch, roští a mladého podrostu. Větve stromů o průměru do 50 mm jsou čistě posekány a následně úhledně a rovnoměrně rozloženy. Pracovní šírka 85 a 105 cm.
Dvounožová rotační sekačka s bočním výhozem Dvounožová rotační sekačka s bočním výhozem
Díky pracovní šířce 105 cm a dvěma robustním nožům s nízkou úrovní hlučností lze profesionálně a rychle udržovat travnaté plochy.
Dvounožové žací lišty Dvounožové žací lišty
Profesionální žací systém pro všechny oblasti využití spojené se sběrem píce aj. Nejpopulárnější je používání dvounožových žacích lišt pro portálové lišty. Pracovní záběry od 92 do 216 cm.
Fóliovač balíků Fóliovač balíků
Fóliovač silážových balíků balí do fólie úhledně a rychle kruhové balíky o hmotnosti až do 60 kg. Šířka 800 mm, délka stroje 1500 mm, výška 860 mm, hmotnost 89 kg.
Kladívkový mulčovač Kladívkový mulčovač
Ideální stroj pro mulčování a sečení extenzivně udržovaných ploch. Nože profilu "Y" zajišťují velmi precizní střih. Pracovní šírka od 68 do 130 cm.
Komunální žací lišty Komunální žací lišty
Komunální žací lišta je vhodná zejména pro práci v neudržovaných travních porostech a je bezpečná vůči okolí. Takto konstruovaná lišta minimalizuje ucpávání. Pracovní záběr 122, 142 a 162 cm.
Mulčovač VERTI-2-FLAIL Mulčovač VERTI-2-FLAIL
Ideální žací stroje pro mulčování extenzivních ploch. Pracovní šírka 65, 80 a 122 cm. Výška sečení 40-55 mm.
Náhony žacích lišt Náhony žacích lišt
Nejpoužívanější typem náhonu je pohon s výkyvným ramenem, který se využívá pro prstové a komunální žací lišty. Pohon se dvěma výkyvnými rameny se používá pro všechny dvounožové žací lišty.
Obracecí půdní frézy Obracecí půdní frézy
Obracecí půdní fréza je ideální pro úpravu kamenité půdy a starých trávníků. Pracovní šírka 70, 80 a 90 cm.
Obraceče a shrnovače píce Obraceče a shrnovače píce
Vyvinuty pro shrnování a obracení posečené trávy. Obraceče a shrnovače píce Rapid jsou vybaveny otočnými předními koly, které se také využívají pro nastavení výšky dosahu hrotů. Pracovní šírka 125, 150 a 180 cm.
Odplevelovací kartáč Odplevelovací kartáč
Odplevelovací kartáč odstraňuje mechanickým a ekologickým způsobem nežádoucí plevel. Pracovní šírka 75 a 100 cm.
Odpružená sněhová radlice Odpružená sněhová radlice
Předností odpružené shrnovací radlice Zaugg je její extrémně bezpečné pružné připojení celé části radlice. Radlice je standardně vybavena spodní ocelovou lištou a kluzáky. Pracovní šírka 105-125 a 125-150 cm.
Pevná sněhová radlice Pevná sněhová radlice
Sněhová radlice Rapid je extrémně přizpůsobivá a jednoduchá k obsluze. Radlice může být natočena v 5-ti pozicích doleva či doprava prostřednictvím ovládací páky. Pracovní šírka 81-100, 101-125 a 121-150 cm.
Portálové žací lišty Portálové žací lišty
Portálová žací lišta je výhradně používána s dvounožovou žací lištou ESM. Předností žacího ústrojí Rapid je dostatečné velké místo mezi sečnou části a rámem. Pracovní záběr 160, 200 a 230 cm.
Prstové žací lišty Prstové žací lišty
Prstová žací lišta Rapid je používána pro sečení vyžadující precizní střih a rychlou přípravu píce. Možnost volby z mnoha typů lišt se záběry od 130 do 250 cm.
Rotační balíkovací stroj Rotační balíkovací stroj
Balíkovač Rapid umožňuje vytváření 20-30 kg balíků z píce, slámy, siláže nebo listí přibližně během 40 sekund. Vstupní šírka 1070 mm, šířka 1290 mm, délka 1300 mm, hmotnost 240 kg. Rozměry balíků 55x55 cm.
Rotační brány Rotační brány
Univerzální rotační brány jsou multifunkčním zařízením pro úpravu půdy. Jsou ideální pro kultivaci a zarovnání půdy před setím. Pracovní šírka od 75 do 125 cm.
Sněhová fréza Sněhová fréza
Nabízíme tři typy sněhových fréz z hlediska různé konstrukce a použití: lehké, střední a těžké Zaugg. Pracovní šířky od 70 do 100 cm.
Sypač Sypač
Může sypat sůl, písek nebo štěrk. Jeho kompaktní konstrukce umožňuje jednoduché rozmetání materiálu ve stísněných a špatně přístupných lokalitách. Šířka posypu 50-400 cm, objem zásobníku 70 l.
Šípová sněhová radlice Šípová sněhová radlice
Tato víceúčelová sněhová radlice může být použita ve všech možných kombinacích – jako rovná radlice, jako boční radlice, nebo jako šípová radlice pro shrnování sněhu. Pracovní šírka 110-125 cm.
Víceúčelový zametací stroj Víceúčelový zametací stroj
Víceúčelový zametací stroj je ideální pro odstranění štěrku, písku a sněhu z oblastí s pevným povrchem. Pro posbírání nečistot se použije sběrný kontejner, který se snadno vyprazdňuje. Pracovní šírka od 85 do 115 cm.
Vozík Mini Cargo Vozík Mini Cargo
Může být jednoduše připojen k jednonápravovým nosičům bez nutnosti použití nářadí. Je zejména vhodný převoz objemných materiálů v zahradnictví nebo zemědělství. Nosnost 250 nebo 400 kg.
Vysavač - foukač listí Vysavač - foukač listí
Vysavač listí je určenpro vyčištění pevných povrchů od listí, odpadků a hrubých nečistot. Jeho vysoký sací výkon umožňuje i sběr vlhkého listí. Pracovní šířka 75 cm.

Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2019