Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Ořezávač hran trávníku KS 300 Pro

Ořezávač hran trávníku KS 300 Pro Eliet
Strojem ELIET PRO ODŘEZÁVÁNÍ HRAN TRÁVNÍKU ušetříte mnoho času a peněz. V místech,na kterých dokonce nejlepší travní sekačka ztroskotá, nasadíte jednoduše odřezávač hran trávníku ELIET. Čistý střih poskytne Vašemu trávníku opět pěstěný vzhled. Odřezávač hran trávníku ELIET je kompaktní, ale i vysoce funkční stroj, který svůj úkol plní vynikajícím způsobem.
Odřezávání zaoblených tvarů
Osa předního kola je v rovině s osou řezného nože. Nůž tak kopíruje dráhu předního kola, a proto můžete odřezávat také zaoblené tvary.
Bezpečnost
Odřezávač hran trávníků je velice bezpečný stroj. Otáčející se nůž je chráněn srpovitým ochranným krytem. Nevzniká takto žádné nebezpečí odletujících kamínků.
Nastavení úhlu
Úhel nože je nastavitelný. Můžete tak velmi přesně řezat i přerostlou trávu, aniž byste poškodili strukturu hran trávníku.
Přesný a čistý řez
Čistého a přesného řezu dosáhnete pouze ostrým nože ve vysoké rychlosti. Nůž je vyroben z tvrdé oceli s ostrým řezem při otáčkách cca 3200 ot./min. Oproti nylonové struně u obyčejné strunové sekačky odřeže odřezávač hran ELIET každé stéblo jen s nepatrným narušením jeho struktury.

Model: KS 300 Pro HD
Motor - výkon Honda GX160 5,5 k Pohon klínovým řemenem Rychlost otáčení nože (ot./min.) 2550
Průměr nože, materiál 300 mm / 55SiCr7 Maximální hloubka řezu (mm) 110 Nastavení nože 0-25-45
Hmotnost (kg) 37 Rozměry stroje (mm) 1250x460x900

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Příslušenství
8-zubý kotouč 8-zubý kotouč
Pro poněkud obtížnější pracovní postupy nahraďte standardní nůž osmizubým kotoučem. Především podél obrubníků je nebezpečí zlomení nože menší.
Rovný standardní nůž Rovný standardní nůž
Standardně je stroj dodáván s klasickým rovným nožem, kterým má dvě řezné plochy.

Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2019