Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Žací stroj Goliath

Žací stroj Goliath Seco
Goliath je zejména určený k mulčování neudržovaných, náletových a jiných zanedbaných ploch. S lehkostí zvládne posekat náletové dřeviny, šípkové keře či vzrostlý rákos. V celé Evropě je potom oblíben zejména pro jeho jedinečné vlastnosti při údržbě příkopů silnic, sjezdových tratí, koryt řek a rybníků, vysekávání trávy v lesnických školkách...

Goliath
Typová řada Goliath vychází z modelu Crossjet, posouvá však jeho možnosti ještě dál.
Mezi nejdůležitější prodejní argumenty patří zlepšená ergonomie, nožní ovládání pojezdu a možnost výběru z více druhů žacího ústrojí. Traktor Goliath tak využijeme nejen k občasnému, ale také k pravidelnému mulčování.

Goliath 4x4
Goliath 4x4 představuje vrchol mezi komunálními mulčery.
Pohání jej výkonný motor Kawasaki, o pojezd se stará dvojice převodovek Tuff Torq a Kanzaki. Díky své konstrukci se dostane i do míst, která jsou pro jinou techniku nedostupná. Samozřejmostí je možnost dokoupení celé řady aktivního i pasivního příslušenství.

Model Motor Výkon (k.) Převodovka Palivová nádrž (l) Pohon náprav Záběr (cm) Hmotnost (kg)
Goliath B&S - V2, Vanguard 627 ccm 23 hydrostgatická Tuff Torq K62 16 zadní 92 / 110 / 132 357
Goliath 4x4 Kawasaki - V2, FS730V, 726 ccm 26 hydrostgatická Tuff Torq K664 + Kanzaki KXH 10M 16 4x4 92 / 110 / 132 377

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.


Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2024