Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Žací traktor Challenge

Žací traktor Challenge Seco
Již po mnoho let je řada Challenge etalonem mezi menšími zahradními traktory určenými k domácímu použití.

Challenge AJ V1
Přestože se jedná o nejlevnější zahradní traktor v naší letošní nabídce, právem patří mezi nejvýkonnější a nejrobustnější ve své třídě. Pohání jej osvědčený jednoválec Briggs & Stratton a o přenos síly se stará hydrostatická převodovka Hydro Gear. Jeho hlavní předností je vynikající obratnost a velmi dobrý sběr. Jeho přidanou hodnotou je, že všechny komponenty jsou odolné jako u větších strojů.

Challenge AJ
Zahradní traktor shodné koncepce jako předchozí model je navíc vybaven uzávěrkou diferenciálu, která výrazně rozšiřuje možnosti použití tam, kam se stroje bez této technické vymoženosti nedostanou. Silný tlakově mazaný dvouválec si pak výborně poradí i s posekáním vzrostlejší trávy bez jakéhokoliv zakolísání výkonu. Neváhejte požádat o nezávaznou testovací jízdu!

Challenge MJ
Na rozdíl od předchozích provedení této modelové řady již disponuje časovaným žacím ústrojím, tedy podobně jako u řady traktorů Starjet. Výhodou zástavby je nejenom širší záběr, ale také kvalitnější sběr trávy a lepší naplnění koše. Aby zvolená konfigurace fungovala ještě lépe, rozhodli jsme se použít výkonnější dvouválcový motor, který z traktoru dělá prakticky nezastavitelného pracanta s obrovskou výdrží a dlouholetou trvanlivostí.

Model Motor Převodovka Palivová nádrž (l) Záběr (cm) Počet nožů Sběrný koš (l)
Challenge AJ Loncin 1-válec 16 HP Hydro Gear T2 7,5 92 2 pevné 300
Challenge AJ V1 Loncin 2-válec 22 HP Hydro Gear T3 7,5 92 2 pevné 300
Challenge MJ Loncin 2-válec 22 HP Hydro Gear T3 7,5 102 2 pevné 300

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.


Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2024