Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Víceúčelový nosič nářadí Swiss

Víceúčelový nosič nářadí Swiss Rapid Technic
Rapid Swiss – „horská kočka“

Modelem Swiss vyvinul Rapid mimořádně lehký a víceúčelový stroj pro svažité terény, který perfektně zapadá do rodiny strojů Rapid.

Jeho hydrostatický pohon nabízí plynule ovládaný pohyb vpřed i vzad vč. pojezdové rychlosti a aktivní řízení otočnou rukojetí znamená, že Swiss může být lehce ovládán, dokonce i v těžkých podmínkách.

Hlavním znakem modelu Swiss je jeho aktivní řízení, ovládání každého hnacího kola je prostřednictvím dvou nezávislých hydromotorů. Motor je standardně vybaven benzínovou čerpadlem a horskou tryskou karburátoru. To zajišťuje použití stroje ve strmých svazích. Jednoduchým otočením dvou pojistek přímo na nápravě je stroj přepnut do volnoběhu (bypass). To umožňuje nezávislý pohyb stroje od motoru základní jednotky.

Technické parametry
 • Jednoválcový benzínový motor Subaru-Robin EX 27 o výkonu 6,6 kW / 9 k.
 • Zdvihový objem 265 ccm
 • Maximální svahová dostupnost stroje 100% (45°)
 • Plynulý nastavitelný hydrostatický pojezd
 • Aktivní řízení pohybem řídítek
 • Rychlost 0-8 km/h vpřed, 0-4 km/h vzad
 • Vývodová hřídele: směr otáčení ve směru hodinových ručiček při 850 ot./min. (pravotočivé)
 • Mechanická spojka motor a vývodové hřídele
 • Hmotnost 137 kg včetně pneu BR 18x9.50-8
 • Volitelně: světlo, počítadlo motohodin, zimní kryt karburátoru
 • Pneumatiky: šípový vzorek (4.00-10, 5.00-10 a 18x9.50-8), travní profil (18x7.00-8), dvojmontáž, svahová ocelová mřížová kola

Model Motor Výkon motoru (kW/k.) Max. svahová dostupnost Rychlost (km/h) Hmotnost (kg)
Swiss Subaru-Robin EX 27 6,6 / 9,0 100% (45°) 0-8 / 0-4 137 vč. pneu BR 18x9.50-8

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Příslušenství
Dvounožová rotační sekačka s bočním výhozem Dvounožová rotační sekačka s bočním výhozem
Díky pracovní šířce 105 cm a dvěma robustním nožům s nízkou úrovní hlučností lze profesionálně a rychle udržovat travnaté plochy.
Dvounožové žací lišty Dvounožové žací lišty
Profesionální žací systém pro všechny oblasti využití spojené se sběrem píce aj. Nejpopulárnější je používání dvounožových žacích lišt pro portálové lišty. Pracovní záběry od 92 do 216 cm.
Kladívkový mulčovač Kladívkový mulčovač
Ideální stroj pro mulčování a sečení extenzivně udržovaných ploch. Nože profilu "Y" zajišťují velmi precizní střih. Pracovní šírka od 68 do 130 cm.
Komunální žací lišty Komunální žací lišty
Komunální žací lišta je vhodná zejména pro práci v neudržovaných travních porostech a je bezpečná vůči okolí. Takto konstruovaná lišta minimalizuje ucpávání. Pracovní záběr 122, 142 a 162 cm.
Mulčovač VERTI-2-FLAIL Mulčovač VERTI-2-FLAIL
Ideální žací stroje pro mulčování extenzivních ploch. Pracovní šírka 65, 80 a 122 cm. Výška sečení 40-55 mm.
Náhony žacích lišt Náhony žacích lišt
Nejpoužívanější typem náhonu je pohon s výkyvným ramenem, který se využívá pro prstové a komunální žací lišty. Pohon se dvěma výkyvnými rameny se používá pro všechny dvounožové žací lišty.
Pevná sněhová radlice Pevná sněhová radlice
Sněhová radlice Rapid je extrémně přizpůsobivá a jednoduchá k obsluze. Radlice může být natočena v 5-ti pozicích doleva či doprava prostřednictvím ovládací páky. Pracovní šírka 81-100, 101-125 a 121-150 cm.
Prstové žací lišty Prstové žací lišty
Prstová žací lišta Rapid je používána pro sečení vyžadující precizní střih a rychlou přípravu píce. Možnost volby z mnoha typů lišt se záběry od 130 do 250 cm.
Rotační brány Rotační brány
Univerzální rotační brány jsou multifunkčním zařízením pro úpravu půdy. Jsou ideální pro kultivaci a zarovnání půdy před setím. Pracovní šírka od 75 do 125 cm.
Sněhová fréza Sněhová fréza
Nabízíme tři typy sněhových fréz z hlediska různé konstrukce a použití: lehké, střední a těžké Zaugg. Pracovní šířky od 70 do 100 cm.
Šípová sněhová radlice Šípová sněhová radlice
Tato víceúčelová sněhová radlice může být použita ve všech možných kombinacích – jako rovná radlice, jako boční radlice, nebo jako šípová radlice pro shrnování sněhu. Pracovní šírka 110-125 cm.
Víceúčelový zametací stroj Víceúčelový zametací stroj
Víceúčelový zametací stroj je ideální pro odstranění štěrku, písku a sněhu z oblastí s pevným povrchem. Pro posbírání nečistot se použije sběrný kontejner, který se snadno vyprazdňuje. Pracovní šírka od 85 do 115 cm.
Vysavač - foukač listí Vysavač - foukač listí
Vysavač listí je určenpro vyčištění pevných povrchů od listí, odpadků a hrubých nečistot. Jeho vysoký sací výkon umožňuje i sběr vlhkého listí. Pracovní šířka 75 cm.

Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2019