Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Vertikutátor E 600 Compactor

Vertikutátor E 600 Compactor Eliet
Trojnásobně efektivnější vertikutace!
Některé vertikutátory jsou vybaveny sběrným košem pro sběr vyhrabaného mechu. Ale protože většina typů mechu má vzdušnou a objemnou strukturu, jsou tyto sběrné jednotky velmi rychle zaplněny a potřebují vyprázdnit každých 10 metrů. Tato „start-stop“ metoda odstraňování mechu je obtěžující a sběrný koš je často z tohoto důvodu nevyužíván. Problém sběru tak zůstává nevyřešen. Eliet nyní s E 600 Compactorem nabízí řešení vše v jednom. Vertikutátor, nejenže odstraňuje mech z trávníku, také jej sbírá a následně stlačuje ve sběrném koši – vše v jednom a ve stejném procesu. Eliet E 600 Compactor je opravdovou revolucí pro profesionální zahradníky pečující o trávník, proměňuje časově náročnou a únavnou činnost při odstraňování mechu v jednoduchý a rychlý proces.

Trojnásobná úspora s jedním strojem!
V jarních měsících mají profesionální zahradníci plné ruce práce s renovací zahrad svých zákazníků po zimě. Časově vysoce náročné odmechování zabere velkou část jejich jarních činností. Ve spojitosti s nepředvídatelným počasím je opravdu velkou výzvou stihnout dokončit všechnu práci v takto limitovaném časovém prostoru. Využití E 600 Compactoru poskytuje alespoň tři hlavní úspory. Nejenže stroj urychluje proces vertikutace, ale také jej provádí důkladněji a efektivněji. Co by profesionální zahradník tak tímto ušetříte minimálně 50% času, ve kterém se pak můžete věnovat dalším zákazníkům.

Model: E 600 Compactor
Motor - výkon Subaru EX27 9,0k Pracovní záběr vertikutace (cm) 60 Provedení nožů - vertikutační hřídele Double-cut nože
Počet nožů / tloušťka nožů 36 / 1,5 mm Sběrný koš - zásobník (l) 95 Hmotnost (kg) 135
Rozměry stroje (mm) 1250x750x900

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.


Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2024