Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Vertikutátor E 401

Vertikutátor E 401 Eliet
Svou pracovní šířkou jsou tyto robustní a nezničitelné stroje velmi vhodné pro malé a středně velké zahrady. Ačkoliv jsou koncipovány pro soukromou potřebu, převzaly stroje E 401 své vlastnosti od vertikutátorů ELIET z profesionální praxe. Vyznačují se extrémně dlouhou životností a nepřekonatelnými výsledky při vyčesávání. Stroje jsou lehké a obratné, tak že jediný čtvereční metr Vašeho trávníku nezůstane neobdělaný.

Trvale ostré nože™ ELIET poskytují kromě toho záruku špičkových výkonů po mnoho let.

Stroje jsou standardně vybaveny sběrným košem.

V případě zájmu možno objednat ekonomicky výhodnější model Eliet E 401 Ecoliner, který se dodává bez sběrného koše a pouze se standardním provedením nožů.

Model: E 401
Motor - výkon B&S Series 550 4,0k
Honda GP 5,0k
Pracovní záběr vertikutace (cm) 40 Provedení nožů - vertikutační hřídele pevné nože
Počet nožů / tloušťka nožů 14 / 2,5 mm Sběrný koš (l) 60 (neplatí pro Eco Liner) Konstrukce vertikutátoru ocel tl. 2,5 mm
Hmotnost (kg) 40 Rozměry stroje (mm) 960x550x940

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.


Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2018