Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Štěpkovač Super Prof 2000

Štěpkovač Super Prof 2000 Eliet
Přes své mimořádně kompaktní konstrukční provedení se štěpkovač ELIET Super Prof vyznačuje velmi vysokou výkonností. Stroj dosahuje skvělých výkonů - odpad osmihodinové práce z prořezávání se rozseká na štěpky pouze za jednu hodinu. A přesto se s tímto technicky vysoce vyvinutým a pouze 83 cm širokým strojem dostanete rychle a bez námahy všemi zahradními průjezdy a můžete s ním kromě toho přijet až k odpadu, který se má zpracovat.

Stroj dokonale odpovídá nejdůležitějšímu pracovnímu principu ELIET: jedna osoba na jeden stroj a velmi rychlé zpracování dříví při zvlášť nízké spotřebě.

Závěr: Štěpkovač ELIET Super Prof poskytuje nejlepší poměr ceny k výkonu.
Hydraulický posuvný válec
Tento široký a robustní posuvný válec (50 cm) má vynikající vtažnou a výškově samonastavitelnou vtažnou funkci. Vy pouze vkládáte materiál a stroj jej vtahuje sám dovnitř rychlostí 24 m/min. Síla, kterou tento posuvný válec pracuje, nedává ani těm nejrozvětvenějším kusům nejmenší šanci. Také velké množství listnatého dříví po prořezávání se bezproblémově přivede k nožům. Směr otáčení posuvného válce můžete sami ručně přepínat (zpět-vpřed-stop). Ovládací madlo válce je umístěno na vstupním otvoru a je tedy vždy v dosahu obsluhy stroje pro případ nouzového zastavení.
Pohon kol (2R)
Konstruktéři ELIET se neustále zabývají myšlenkou, jak Vám práci ulehčit. Štěpkovačem o hmotnosti 350 kg se totiž jednoduše všude nedostanete. Z tohoto důvodu je Super Prof také k dostání v provedení s pojezdem. Obě hnací kola jsou vybavena silným hydromotorem. Když se pro tento pohon kol rozhodnete, zdoláte tímto strojem bez problému každý nerovný terén nebo svah. Řídící kola poskytují stroji potřebnou pohyblivost, takže můžete četné překážky v zahradách, parcích a lesích snadno překonávat. Pomocí páčky na vodícím madle regulujete jednoduchým pohybem ruky rychlost vpřed i vzad. Čím více budete páku posouvat vpřed nebo vzad, tím rychleji stroj v daném směru pojede.
ABM (Antiblokování motoru)
Tento promyšlený systém rovnoměrně reguluje rychlost posuvu. Čidlo zjišťuje každou změnu otáček motoru. Při zatíženém motoru dojde k poklesu otáček motoru a pomocí elektroniky AMB ke krátkodobému zastavení (zablokování) posuvného válce. Pokud hrozí přetížení, zastaví systém ABM posuv materiálu, doku se motor opět nerozběhne na plný výkon (na požadované maximální otáčky motoru). Takto nemůže jediná větev stroj ELIET Super Prof zaskočit. Zatímco stroj vlastní regulací veškerý materiál zpracovává na malé štěpky, Vy můžete v klidu ve své práci pokračovat, aniž byste museli stroj hlídat. To znamená optimální výkon při neuvěřitelně nízké spotřebě 3,2 l paliva za hodinu.
Nízká hlučnost a bezpečnost
Díky pryžovému závěsu nožového prostoru dochází k absorbaci hluku při procesu štěpkování. Tímto se značně snižuje hlučnost stroje.
Parkovací brzda zaručuje stabilitu stroje během práce. Zařízení jako např. bezpečnostní ovládací madlo okolo vstupního otvoru, ochranný štít a ochranná mříž zajišťují bezpečnou práci obsluhy stroje.

Model: Super Prof 2000
Motor - výkon B&S Vanguard V-Twin 18k, elektrostartér Max. průměr dřevní hmoty (mm) 120 Max. výkon - kapacita štěpkování m3/hod. 6,0 (48000 úderů / min.)
Posuv materiálu - rychlost posuvu (m/min) 23 Hydraulické čerpadlo Sauer Sundstrand 3,2cc - 210 bar Počet nožů 24 ks, otočné RESIST
Pracovní šířka štěpení materiálu (mm) 470 Konstrukce štěpkovače ocel tl. 3,0 / 4,0 mm, síto 25 mm Hnací kola / pojezd 4.00-4 / 6.00-9 / ZR: Danfoss
Hmotnost (kg) 355 Rozměry stroje (mm) 1830x835x1380

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Příslušenství
Nože ELIET Resist<sup>TM</sup> Nože ELIET ResistTM
Ve spolupráci se specializovaným výzkumným střediskem byl vyvinut typ nože, který má podstatně delší životnost. Tyto nože ELIET ResistTM mohou být používány oboustranně a mají životnost až 200 provozních hodin.
Pásový dopravník Pásový dopravník
Pokud chcete štěpky ihned nakládat na přívěs, můžete ke štěpkovači připevnit vhodný pásový dopravník, který štěpky dopraví až do výše 3 m. Pásový dopravník upevníte jednoduše na zadní stranu stroje. Pomocí dvou spojovacích dílů připojíte hydraulický motor k hydraulickému okruhu štěpkovače ELIET.
Pneumatiky se šípovým profilem Pneumatiky se šípovým profilem
Pneumatiky s běžným profilem můžete nahradit traktorovými pneumatikami se šípovým vzorem.
Přívěs Přívěs
Přívěs je opatřen širokou nakládací sklopnou rampou, takže můžete štěpkovač Super Prof 2000 bez problémů dopravit nahoru. Pomocí přizpůsobeného upevňovacího systému můžete stroj (popř. i pásový dopravník) na přívěsu bezpečně ukotvit.
Regulátor rychlosti posuvu Regulátor rychlosti posuvu
Hydraulickým regulátorem rychlosti posuvu můžete podle druhu bio-odpadu nastavit optimální rychlost posuvného válce.
Síto pro vlhký materiál a listí Síto pro vlhký materiál a listí
Pokud chcete zpracovávat výlučně vlhký materiál a listí doporučujeme použít speciální síto určené pro jeho efektivní zpracování.

Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2018