Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Wave Weed Control

Zařízení pro likvidaci plevele řada Mini 14/6
Zařízení pro likvidaci plevele řada Mini 14/6
Zařízení pro likvidaci plevele řada Mid 22/8
Zařízení pro likvidaci plevele řada Mid 22/8
Zařízení pro likvidaci plevele řada High 75/30
Zařízení pro likvidaci plevele řada High 75/30
Zařízení pro likvidaci plevele řada XL 120/34
Zařízení pro likvidaci plevele řada XL 120/34
Zařízení pro likvidaci plevele řada Sensor 400/34
Zařízení pro likvidaci plevele řada Sensor 400/34


Likvidace plevele WAVE 100% horkou vodou

Nejúčinnější a energeticky nejhospodárnější metoda nechemické likvidace plevele.
Metoda je vhodná pro všechny zpevněné plochy, ekologicky udržuje čistý a jednotný vzhled cest.


Technologie WAVE

Technologie WAVE Voda patří mezi nejlepší přírodní média pro přenos energie.
Metoda WAVE používá tuto vlastnost v maximální míře. Metodou WAVE se plevel likviduje výhradně horkou vodou o teplotě 98 °C. Uvolněná energie zničí buněčnou strukturu rostliny. Nadzemní části rostlin odumřou a při každém ošetření se kořeny plevele ještě více oslabí. Výsledkem je čistý, jednotný tvar cest během celého roku. Metoda WAVE dlouhodobě odstraňuje plevel.

Přístroje WAVE

Konstrukční řada WAVE Professional Series obsahuje 3 nástavbové přistroje a 3 ruční přístroje. U všech přístrojů se plevel cíleně likviduje praktickou ruční tryskou, a to buď z dávkovacího systému s ruční obsluhou anebo pomocí senzorové technologie. V kombinaci s vyrovnávacím zásobníkem ušetří naše patentovaná technologie 70 - 90% vody a energie. Všechny přístroje lze plnit povrchovou vodou. Díky bezpečnému způsobu fungování a nizkému tlaku jsou přístroje jednoduché, praktické a použitelné na všechny zpevněné plochy.

WAVE – ve všech smerech nejlepší v likvidaci plevele

 • WAVE nabízí nejlepší poměr cena-výkon
  Účinek metody WAVE je založen na hloubkovém působení horké vody, při relativně malém počtu aplikací lze po celý rok udržet čistý a jednotný tvar cest. Za relativně nízkou cenu získáváte vysokou kvalitu.
 • WAVE je ekologické a dlouhodobě účinné řešení
  Horkou vodu lze cíleně aplikovat, má vysokou tepelnou vodivost a likviduje kořeny plevele. V průměru se proto vyžaduje frekvence ošetření 3krát až 4krát do roka. WAVE je jediná metoda skutečné a energeticky nenáročné likvidace plevele.
 • WAVE je vhodný pro všechny zpevněné plochy
  Vzhledem k použití horké vody a nízkému proudovému tlaku se technologie WAVE hodí pro všechny povrchové vrstvy i volně sypané materiály. Tlak pneumatik nosiče nástavby lze snížit použitím speciálních pneumatik. Lze dokonce ošetřovat umělé trávníky.
 • WAVE působí spolehlivě a neškodí
  Při nízkém tlaku výstupního proudu lze aplikovat až k fasádám bez rizika poškození. Boční trysky s ručním ovládáním umožnují ošetření plevele až k fasádám, plotům a ve strouhách. Nevzniká žádné nebezpečí požáru, po aplikaci nezůstává prach ani ocelové částečky.


Informační brožura o technologii Wave Weed Control

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2017